Oglas Prodaje se Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
Slični oglasi
Prodato
1/10
Marka:
Toyota
Model:
Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell)
Tip:
paletni viljuškar
Godina proizvodnje:
2006
Kapacitet podizanja:
1250 kg
Visina podizanja:
4.15 m
Lokacija:
Norveška Kragerø
Datum objavljivanja:
16. apr 2024.
Kataloški broj prodavca:
18977
Aukcija:
1
Datum izvršenja:
2024-04-15 10:00
Datum isteka:
2024-04-22 10:00
Stanje
Stanje:
polovne
Samsvarserklæring: Ja
MVA: mva tilkommer
Auksjonsgebyr: 4% ekskl. Mva
Toyota Truck/palleløfter selges for kunde
Den er sertifisert og fikk nytt batteri i 2019
Noe slitasje på svinghjul blant annet
Får en feilmelding i perioder
men virker normalt når den slettes
Løftehøyde: 4,15m
Løftekapasitet: 1250kg
Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler
som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler
som ikke er beskrevet av Klaravik
har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt
eller har en annen agent som henter objektet
betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted