Oglas Prodaje se Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
Slični oglasi
TCM WF3000 paletni viljuškar TCM WF3000 690,50 € Paletni viljuškar 2006 1000 kg Danska, Midtjylland
Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar
Prodato
Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar slika 2
Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar slika 3
Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar slika 4
Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar slika 5
Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar slika 6
Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar slika 7
Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar slika 8
Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar slika 9
Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar slika 10
1/10
Marka:  Toyota
Model:  Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell)
Godina proizvodnje:  2006
Kapacitet podizanja:  1250 kg
Visina podizanja:  4.15 m
Lokacija:  Norveška Kragerø
Datum objavljivanja:  16. apr 2024.
Kataloški broj prodavca:  18977
Aukcija:  1
Datum izvršenja:  2024-04-15 10:00
Datum isteka:  2024-04-22 10:00
Stanje
Stanje:  polovne

Dodatne informacije — Toyota Sertifisert palleløfter fra Toyota(2006-modell) paletni viljuškar

Norveški
CE-merket: Ja
Samsvarserklæring: Ja
MVA: mva tilkommer
Auksjonsgebyr: 4% ekskl. Mva
Toyota Truck/palleløfter selges for kunde
Den er sertifisert og fikk nytt batteri i 2019
Noe slitasje på svinghjul blant annet
Får en feilmelding i perioder
men virker normalt når den slettes
Løftehøyde: 4,15m
Løftekapasitet: 1250kg
Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler
som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler
som ikke er beskrevet av Klaravik
har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt
eller har en annen agent som henter objektet
betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted
Toyota paletni viljuškari
Pronađeno: 50 oglasa
Prikaži
Potpišite se