Oglas Prodaje se Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
Slični oglasi
Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje
Prodato
Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje slika 2
Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje slika 3
Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje slika 4
Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje slika 5
Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje slika 6
Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje slika 7
Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje slika 8
1/8
Lokacija:  Švedska Karlstad
Datum objavljivanja:  24. apr 2024.
Kataloški broj prodavca:  1912708
Aukcija:  1
Datum isteka:  2024-04-29 13:24
Stanje
Stanje:  polovne

Dodatne informacije — Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje

Švedski
Synlig fukt:JaInformation om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenKommentar om användning:Ej varit i bruk på ca fem årInformation från nuvarande ägare:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rost, slitage och bucklor enligt bilderReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
tillverkningsår: Information saknas
Kontejneri za kipovanje
Pronađeno: 53 oglasa
Prikaži
Potpišite se