Oglas Prodaje se Sopcontainer 6m3 kontejner za kipovanje na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
Slični oglasi
Prodato
1/8
Lokacija:
Švedska Karlstad
Datum objavljivanja:
24. apr 2024.
Kataloški broj prodavca:
1912708
Aukcija:
1
Datum isteka:
2024-04-29 13:24
Stanje
Stanje:
polovne
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rost, slitage och bucklor enligt bilderReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
tillverkningsår: Information saknas